KONST / Litografier / Litografi 15029452
nr 1502 9452
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Litografi, "Sjösala udd". Signerad, numrerad 52/135. Bildmått: 32x44 cm, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
Utrop:
600 kr
måndag 14 november 2022
kl 20:54:04
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube